KONDELA Bergi lavica do predsiene s úložným priestorom biela
109.00 €
Do obchodu
Oživte svoje miestnosti v dome lavicou s úložným priestorom BERGI. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 60x30x44,8 cm. Lavice je elagantná, spoľahlivá a stane sa... Celý popis
Popis
Oživte svoje miestnosti v dome lavicou s úložným priestorom BERGI. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 60x30x44,8 cm. Lavice je elagantná, spoľahlivá a stane sa pomocníkom pri nastoľovaní poriadku v domácnosti. Navyše sa na nej príjemne sedí a okrem iného ponúka úložný priestor. Je vyrobená z laminovanej…
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 44.8 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0307 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bergi |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |