Jedálenská lavica BATEIA Dekorhome
365.90 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BATEIA s dvoma kovovými držadlami je vyrobená z masívneho dreva a pravej kože v hnedej farbe. Lavica sa stane stredobodom vašej predsiene.... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BATEIA s dvoma kovovými držadlami je vyrobená z masívneho dreva a pravej kože v hnedej farbe. Lavica sa stane stredobodom vašej predsiene.
Ide o ručnú výrobu a vďaka tomu je každý kus lavice jedinečný.
Farba:hnedá / prírodná
Materiál:masívne drevo / koža / kov
Rozmery:šírka: 134 cmhĺbka: 35 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 134 cmhĺbka sedu: 28 cmvýška sedu: 51 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| HĹBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 134 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 134 cm |
| Hmotnosť | 18100.000g |