Jedálenská lavica BATEIA Dekorhome 100 cm
227.90 €
Do obchodu
Štýlová lavica BATEIA je vyrobená z masívneho dreva a pravej kože v hnedej farbe. Ide o ručnú výrobu a vďaka tomu je každý kus lavice jedinečný. Farba:hnedá /... Celý popis
Popis
Štýlová lavica BATEIA je vyrobená z masívneho dreva a pravej kože v hnedej farbe.
Ide o ručnú výrobu a vďaka tomu je každý kus lavice jedinečný.
Farba:hnedá / prírodná
Materiál:masívne drevo / koža
Rozmery:šírka: 100 / 120 cmhĺbka: 30 cmvýška: 50 cm
Lavicu ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 120 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |