HALMAR Velva čalúnená lavica s úložným priestorom tmavosivá / zlatá
84.00 €
Do obchodu
Nápaditý a originálny vzhľad čalúnenej lavice s úložným priestorom VELVA si zamilujete. Bude slúžiť ako miesto na sedenie v predsieni, chodbe či vstupnej... Celý popis
Popis
Nápaditý a originálny vzhľad čalúnenej lavice s úložným priestorom VELVA si zamilujete. Bude slúžiť ako miesto na sedenie v predsieni, chodbe či vstupnej hale, ako odkladací priestor alebo ako praktický dizajnový doplnok. Pýši sa úložným priestorom, do ktorého môžete ukryť drobnosti, šatky, šály,…
Parametre
| HĹBKA | 42 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0624 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Velva |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| NOŽIČKY | kovové |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / zlatá |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |