HALMAR Milagro lavica do predsiene granátová / strieborná
229.00 €
Do obchodu
Štýlová lavica do predsiene MILAGRO s premysleným dizajnom, sa skvele hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nádych luxusu jej dodáva originálna konštrukcia... Celý popis
Popis
Štýlová lavica do predsiene MILAGRO s premysleným dizajnom, sa skvele hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nádych luxusu jej dodáva originálna konštrukcia vyrobená z kvalitných materiálov, ako chrómovaná oceľ striebornej farby a kvalitná zamatová látka, použitá na čalúnenie jej vrchnej časti vo…
Parametre
| VÝŠKA | 47 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1283 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10.4 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.9 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Milagro |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / strieborná |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / strieborná |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |