HALMAR Athena čalúnená lavica do predsiene sivá / zlatá
132.00 €
Do obchodu
Čalúnená lavica do predsiene Athena je moderným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jej sivou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru... Celý popis
Popis
Čalúnená lavica do predsiene Athena je moderným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jej sivou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru štýlový a elegantný prvok. Lavica je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je nielen pohodlná, ale aj ľahko udržiavateľná - stačí ju utierať…
Parametre
| ŠÍRKA | 100 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1037 m3 |
| HĹBKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 40 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.7 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.2 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Athena |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |