HALMAR Athena čalúnená lavica do predsiene ružová / zlatá
132.00 €
Do obchodu
Čalúnená lavica do predsiene Athena je elegantným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jej ružovou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Čalúnená lavica do predsiene Athena je elegantným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jej ružovou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a moderný vzhľad. Tento kúsok nábytku je ideálny na celoročné použitie.
Lavica Athena je vyrobená z kvalitnej látky,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.7 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1037 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Athena |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |