Dolmar Detská posteľ s prístelkou CORNETO L16 FARBA: Jaseň / fialová
Sektorový nábytok Lorento tvorí 16 segmentov, z ktorých si vytvoríte rozprávkovú izbu pre dievča aj pre chlapca. Fialová so zelenou v kombinácií s jaseňom... Celý popis
Popis
Sektorový nábytok Lorento tvorí 16 segmentov, z ktorých si vytvoríte rozprávkovú izbu pre dievča aj pre chlapca. Fialová so zelenou v kombinácií s jaseňom dokonale ladia a je len na vás, ako si zostavu poskladáte. Farebné prevedenie podnieti fantáziu pri hrách a zároveň kolekcia Lorento poskytne dostatok priestoru na učenie.
Zaoblené hrany a zaujímavé úchyty sú spolu s kvalitným a univerzálnym prevedením hlavnými prednosťami kolekcie Lorento.
Prevedenie:
- - DTD laminovaná / ABS hrany
- - nábytok je dodávaný v demonte
- - detská posteľ Lorento L16 má prístelku, je dodávaná s roštom, bez matraca, v spodnej častí má dve otvorené police a jednu zásuvku na posteľnú bielizeň alebo hračky
- - matrac si môžete pozrieť aj v našej širokej ponuke
V prípade záujmu je k posteli možné doobjednať tieto typy matracov:
- vrchné lôžko rozmer: 200 x 80 cm
- spodné lôžko rozmer 195 x 80 cm
Farebné prevedenie:
- - jaseň coimbra / fialová
- - jaseň coimbra / zelená
- - biely briliant / dub nash
Rozmer: (ŠxVxH) 203,5 x 55,5 x 86 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Jaseň / fialová |
|---|---|
| Výška | 55,5 cm |
| Šírka | 203,5 cm |
| Hĺbka | 86 cm |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farebné prevedenie | jaseň coimbra/ zelená, jaseň coimbra/ fialová, biely briliant / dub nash |
| Materiál | ABS hrany / DTD laminovaná |
| Farba | Zelená |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Dvojlôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 2 deti |
| Farba | Fialová |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Jaseň |