Dolmar Detská posteľ CORNETO L13 FARBA: Jaseň / fialová
Sektorový nábytok Lorento tvorí 16 segmentov, z ktorých si vytvoríte rozprávkovú izbu pre dievča aj pre chlapca. Fialová so zelenou v kombinácií s jaseňom... Celý popis
Popis
Sektorový nábytok Lorento tvorí 16 segmentov, z ktorých si vytvoríte rozprávkovú izbu pre dievča aj pre chlapca. Fialová so zelenou v kombinácií s jaseňom dokonale ladia a je len na vás, ako si zostavu poskladáte. Farebné prevedenie podnieti fantáziu pri hrách a zároveň kolekcia Lorento poskytne dostatok priestoru na učenie.
Zaoblené hrany a zaujímavé úchyty sú spolu s kvalitným a univerzálnym prevedením hlavnými prednosťami kolekcie Lorento.
Prevedenie:
- - DTD laminovaná / ABS hrany
- - nábytok je dodávaný v demonte
- - detská posteľ je dodávaná s roštom, bez matraca, v spodnej častí má dve otvorené police a jednu zásuvku na posteľnú bielizeň alebo hračky
- -V prípade záujmu je k posteli možné aj z našej širokej ponuky, v rozmere 195 x 80 cm
Farebné prevedenie:
- - jaseň coimbra / fialová
- - jaseň coimbra / zelená
- - biely briliant / dub nash
Rozmer: (ŠxVxH) 198,5 x 61,5 x 84 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Jaseň / fialová |
|---|---|
| Výška | 61,5 cm |
| Šírka | 198,5 cm |
| Hĺbka | 84 cm |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farebné prevedenie | jaseň coimbra/ zelená, jaseň coimbra/ fialová, biely briliant / dub nash |
| Materiál | ABS hrany / DTD laminovaná |
| Farba | Zelená |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Jednolôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Farba | Fialová |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Jaseň |