Dizajnová lavica MILAGRO Halmar
175.10 €
Do obchodu
Štýlová lavica MILAGRO je vyrobená z kvalitných materiálov. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a na čalúnenie bola použitá zamatová látka.Vďaka... Celý popis
Popis
Štýlová lavica MILAGRO je vyrobená z kvalitných materiálov. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a na čalúnenie bola použitá zamatová látka.Vďaka svojej podnoži a čalúnenie s gombíkmi sa stane výrazným dizajnovým prvkom Vašej domácnosti.Farba:modrá / striebornáMateriál:zamatová látka / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 98 cmhĺbka: 44 cmvýška: 47 cmHmotnosť:10,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Art Deco |
| Hmotnosť | 10900.000g |