Dig-net nábytok Detská posteľ Mia MI-08 PREVEDENIE: Posteľ MI-08
333.00 €
Do obchodu
Sektorový nábytok Mia je vhodný najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Malé princezné budú očarené svojim súkromným... Celý popis
Popis
Sektorový nábytok Mia je vhodný najmä na zariadenie detských izieb, ktorým sa potešia najmä dievčatká. Malé princezné budú očarené svojim súkromným kráľovstvom. Nábytok Mia je vyrobený v bielom farebnom prevedení v kombinácií s jemnou púdrovou ružovou. Kolekcia Mia je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolná voči vode a mechanickému poškodeniu. Kolekcia Mia je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila praktickosť ale zároveň krásny a moderný dizajn.
Posteľ Mia MI-08 je dodávaná s jednoduchým roštom a s jednostranným bonelovým matracom. Úložný priestor Mia MI-09 nie je v cene postele, ale dá sa doobjednať.
Materiál: lamino
Rozmery: (ŠxVxH)
- posteľ MI-08: 211 x 100 x 103 cm
- plocha na spanie: 90 x 200 cm
- úložný priestor MI-09: 98 x 15 x 96 cm
Farebné prevedenia: biela / ružová

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| PREVEDENIE | Posteľ MI-08 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| TYP POSTELE | Jednolôžko |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| PRÍSLUŠENSTVO | S matracom a roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | Bez úložného priestoru |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 103 cm |
| Šírka | 211 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | NIE |
| PLOCHA NA SPANIE | 90 x 200 cm |
| rošt v cene | Áno |
| Farba | Rúžová |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Za príplatok |