Dig-net nábytok Detská poschodová posteľ TOM
Detská poschodová posteľ TOM vytvorí v každej detskej izbe moderný priestor, ktorý je na mieru šitý pre každého malého šibala. Táto moderná detská... Celý popis
Popis
Detská poschodová posteľ TOM vytvorí v každej detskej izbe moderný priestor, ktorý je na mieru šitý pre každého malého šibala. Táto moderná detská poschodová posteľ je jedným z najobľúbenejších detských prvkov vôbec. V spodnej časti postele sa nachádza priestranná skriňa a praktický písací stôl. Vrchná časť je tvorená pohodlným lôžkom. Pri kúpe detskej poschodovej postele Tom je k posteli dodávaný kvalitný bonelový matrac zadarmo.
Materiál: LTD
Farebné prevedenie: biela / congo
Rozmery: (ŠxVxH) 121 x 183 x 204 cm
Plocha na spanie: 90 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PLOCHA NA SPANIE | 90x200 cm |
|---|---|
| PRÍSLUŠENSTVO | S matracom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| TYP POSTELE | Poschodová posteľ |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Hĺbka | 204 cm |
| Výška | 183 cm |
| Šírka | 121 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | ÁNO |
| PLOCHA NA SPANIE | 90 x 200 cm |
| rošt v cene | Áno |