Detská rastúca posteľ 80x130/200 Dekorhome Biela
169.20 €
Do obchodu
Doprajte svojim deťom kvalitný nočný spánok s týmto predĺžiteľným rámom postele! Posteľ má pevnú konštrukciu z práškovo lakovaného kovu, je teda mimoriadne... Celý popis
Popis
Doprajte svojim deťom kvalitný nočný spánok s týmto predĺžiteľným rámom postele!
Posteľ má pevnú konštrukciu z práškovo lakovaného kovu, je teda mimoriadne pevná a odolná. Robustné lamely ponúkajú potrebnú oporu a pohodlie. Na tejto posteli si vychutnáte kvalitný spánok každú noc! Jej dĺžku je možné navyše upravovať, takže tento kovový rám vyhovie všetkým vašim najrôznejším potrebám.
Poznámka: Balenie obsahuje iba rám postele. Matrace nie sú súčasťou balenia. V našom obchode taktiež ponúkame vhodné matrace.
Farba:bielasiváčiernaružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 134 / 204 cmhĺbka: 83,5 cmvýška: 90 cm
rozmer lôžka: 80 x 130/200cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 190 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 150 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 195 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 160 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 130 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 140 cm |
| ŠÍRKA | 134 cm |
| ŠÍRKA | 204 cm |
| HĹBKA | 83,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 22000.000g |