Detská posteľ závodné auto s LED svetlom Dekorhome Červená
228.80 €
Do obchodu
Táto detská posteľ s atraktívnym dizajnom závodného automobilu a masívnou konštrukciou pri vstupe do detskej izby ihneď upúta vašu pozornosť. Táto posteľ je... Celý popis
Popis
Táto detská posteľ s atraktívnym dizajnom závodného automobilu a masívnou konštrukciou pri vstupe do detskej izby ihneď upúta vašu pozornosť. Táto posteľ je pohodlná, funkčná a esteticky zaujímavá a navrhnutá tak, aby zabezpečila maximálne pohodlie a bezpečnosť vašich detí. Okrem toho je vybavená LED prúžkom, ktorý vám pomôže vykúzliť ohromujúcu svetelnú show.
Posteľ má pevnú, robustnú konštrukciu a je vyrobená z materiálov vo vysokej kvalite. Bola navrhnutá so zábradlím po oboch stranách, aby z nej vaše dieťatko nevypadlo. Pevné lamely, vhodné na každodennú záťaž a používanie, mu potom zaistia potrebnú oporu. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete regulovať jas LED prúžku a programy na zmenu farieb. Vďaka tomu budete schopní vykúzliť svetelnú show len pre svojho drobčeka.
Montáž je veľmi jednoduchá. Táto posteľ je vhodná pre matrace s rozmermi 90 x 200 cm
Poznámka 1: Vezmite prosím na vedomie, že súčasťou balenia je iba rám postele, nie matrac.
Poznámka 2: LED prúžok odporúčame používať iba pod dohľadom dospelej osoby.
Odporúčaný vek od 4 rokov.
Farba:modráčervená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / drevené lamely
Rozmery:šírka: 94 cmhĺbka: 225 cmvýška: 38 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
Hmotnosť:31 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| HĹBKA | 225 cm |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| ŠTÝL | Detský |
| VÝŠKA | 38 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 30700.000g |