Detská posteľ SPEED Halmar
153.50 €
Do obchodu
Detská posteľ SPEED je vyrobená z laminovanej drevotriesky, hrany postele sú obložené mäkkým PVC.Posteľ sa dodáva vrátane lamelového roštu a... Celý popis
Popis
Detská posteľ SPEED je vyrobená z laminovanej drevotriesky, hrany postele sú obložené mäkkým PVC.Posteľ sa dodáva vrátane lamelového roštu a matraca.Farba:modrá / červená / pretekárske autoRozmery:šírka: 151 cmhĺbka: 75 cmvýška: 55 cmHmotnosť:28 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Viacfarebné |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | PVC |
| OBSAH SETU | 1x posteľ |
| OBSAH SETU | 1x rošt |
| OBSAH SETU | 1x matrac |
| ŠÍRKA | 151 cm |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| POČET LAMIEL | 15 |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |