Detská posteľ HAPPY JUNGLE Halmar
175.40 €
Do obchodu
Detská posteľ HAPPY JUNGLE s motívom zvieratiek je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek s PVC hranami pre bezpečnosť detí. Posteľ je dodávaná vrátane... Celý popis
Popis
Detská posteľ HAPPY JUNGLE s motívom zvieratiek je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek s PVC hranami pre bezpečnosť detí.
Posteľ je dodávaná vrátane roštu a matraca.
Farba:biela / modrá / zelená mix farieb (motív zvieratá v džungli)
Materiál:laminovaná DTD / hrany z mäkkého PVC
Rozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 76 cmvýška: 61 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Viacfarebné |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| VÝŠKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | PVC |
| OBSAH SETU | 1x posteľ |
| OBSAH SETU | 1x rošt |
| OBSAH SETU | 1x matrac |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HĹBKA | 76 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |