Detská posteľ BATCAR Halmar
153.50 €
Do obchodu
Splnený sen každého malého chlapca - mať posteľ ako obľúbený hrdina Batman, ktorá zároveň osloví aj vášnivých pretekárov. Batcar je totiž auto vo batmanovskom... Celý popis
Popis
Splnený sen každého malého chlapca - mať posteľ ako obľúbený hrdina Batman, ktorá zároveň osloví aj vášnivých pretekárov. Batcar je totiž auto vo batmanovskom štýle.
Detská posteľ je vyrobená z laminovanej MDF v oslnivých farbách, ktoré prevláda čierna a žltá. Hrany postele sú kvôli bezpečiu detí potiahnutý mäkkým PVC v čiernej farbe. Súčasťou postele je latkový rošt a matrac veľkosti 70 x 140 cm.
Farba:čierna / žltá / biela
Materiál:laminovaná MDF / PVC
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 150 cmvýška: 54 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | PVC |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| ŠTÝL | Detský |
| VÝŠKA | 54 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 70 x 140 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |