Detská poschodová posteľ zámok so šmýkačkou Dekorhome Borovica
468.10 €
Do obchodu
Táto detská poschodová posteľ pre princezné svojím dizajnom úplne premení a skrášlia každú detskú izbu. Má drevenú robustnú konštrukciu a obdržíte s ňou aj... Celý popis
Popis
Táto detská poschodová posteľ pre princezné svojím dizajnom úplne premení a skrášlia každú detskú izbu. Má drevenú robustnú konštrukciu a obdržíte s ňou aj latkový rošt, šmýkačku, rebrík a stan s princeznovské tematikou s bočnými stenami a baldachýnom.
Pevné a vystužené ochranné zábradlie na oboch stranách postele udržia vašu malú princeznú bezpečne v postieľke. Priestor pod posteľou sa premení v komnatu pre princezné, len čo pridáte dodané bočné steny s oknami.
Vyvýšená posteľ disponuje tiež zábavnou šmýkačkou a rebríkom, pričom sa obaja prvky dajú zakryť priloženým stanom. Šmýkačku a rebrík je možné zostaviť buď vľavo, alebo vpravo, a súčasťou balenia je aj Baldachýn cez posteľ.
Posteľ je vhodná pre matrace 90 x 200 cm.
Vaše dieťa si spanie a hranie v tomto rozprávkovom hrade absolútne zamiluje!
Upozorňujeme, že matrac nie je súčasťou dodávky. Posteľ je dodávaná vrátane roštu.
Farba:prírodná borovica / ružovábiela / ružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery postele bez príslušenstva:šírka: 208 cmhĺbka: 97 cmvýška: 110 cm
Rozmery postele so stanom a šmýkačkou:šírka: 208 cmhĺbka: 230 cmvýška: 185 cm
vhodné rozmery matraca: 90 x 200 cm
Rozmer šmýkačky:dĺžka: 157 cmšírka: 36,5 cm
Rozmer rebríka:dĺžka: 83 cmšírka: 35 cm
Nosnosť:80 kg
Vhodné pre:6 - 16 rokov
Hmotnosť:38,5 kg
Dodávané v demonte.
UPOZORNENIE: Len pre domáce použitie.
Balenie obsahuje: 1x poschodová posteľ, 1x odnímateľný stan s princeznovské tematikou, strieškou a bočnými stenami, 1x rebrík, 1x šmykľavka, 1x rošt
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Áno |
| FARBA ZASTREŠENIE | Ružová |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| VÝŠKA | 185 cm |
| OBSAH SETU | 1x posteľ |
| OBSAH SETU | 1x rošt |
| OBSAH SETU | 1x rebrík |
| OBSAH SETU | 1x baldachýn |
| OBSAH SETU | 1x šmykľavka |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 38,5 kg |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 208 cm |
| HĹBKA | 230 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Borovica |
| Hmotnosť | 38500.000g |