Detská nastaviteľná posteľ EUNIKA Tempo Kondela
155.30 €
Do obchodu
Rastúca posteľ EUNIKA je tá najlepšia voľba do detskej izby. Posteľ má regulovateľnou dĺžku 120 - 200 cm. Posteľ je vyrobená z masívneho dreva v kombinácii s... Celý popis
Popis
Rastúca posteľ EUNIKA je tá najlepšia voľba do detskej izby. Posteľ má regulovateľnou dĺžku 120 - 200 cm.
Posteľ je vyrobená z masívneho dreva v kombinácii s MDF. Posteľ má na bokoch drevenú zábranu proti pádu. Súčasťou postele je rolovaný preglejkový rošt. Matrac súčasťou nie je. Odporúčame pružinový matrac podľa nastavenej dĺžky postele.
Farba:biela
Materiál:masívne drevo / MDF / preglejka
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 125 - 205 cmvýška: 62 cm
rozmer lôžka: 90 x 120/140/170/200 cmvýška po rošt: 32 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 120 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 140 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 170 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 32 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| HĹBKA | 125 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| VÝŠKA | 62 cm |
| Hmotnosť | 27000.000g |