Detská dvojposchodová posteľ SAM Halmar Borovica
462.30 €
Do obchodu
Detská dvojposchodová posteľ SAM je vyrobená z lakovaného borovicového dreva. Dvojposchodová posteľ obsahuje molitanové matrace. K posteli je možné dokúpiť... Celý popis
Popis
Detská dvojposchodová posteľ SAM je vyrobená z lakovaného borovicového dreva.
Dvojposchodová posteľ obsahuje molitanové matrace.
K posteli je možné dokúpiť zásuvky SAM pod posteľ.
Farba:borovica
Materiál:lakované borovicové drevo
Rozmery postele:šírka: 87 cmhĺbka: 198 cmvýška: 144 cm
Hmotnosť:69 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Borovica |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 69 kg |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 144 cm |
| HĹBKA | 198 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Borovica |
| Hmotnosť | 69000.000g |