Detská cestovná postieľka s matracom tmavosivá Dekorhome
75.60 €
Do obchodu
Táto cestovná postieľka má robustný dizajn so 7 oceľovými nožičkami pre stabilitu a na všetkých 4 stranách má sieťovinu na dobrú ventiláciu a viditeľnosť.... Celý popis
Popis
Táto cestovná postieľka má robustný dizajn so 7 oceľovými nožičkami pre stabilitu a na všetkých 4 stranách má sieťovinu na dobrú ventiláciu a viditeľnosť.
Poslúži nielen ako posteľ, ale aj ako ohrádka. Dno detskej postieľky je z drevotrieskovej dosky s hrúbkou 0,5 cm a má pohodlný penový matrac s hrúbkou 1 cm, ktorý je vhodný pre deti s maximálnou hmotnosťou 18 kg.
Cestovnú detskú postieľku ľahko zostavíte a zložíte podľa priložených inštrukcií. Skladovať a prenášať ju môžete v dodanej taške.
Farba:tmavosivá
Materiál:oceľ / látka / sieťovina / polypropylén (PP)
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 120 cmvýška: 76 cm
rozmer lôžka: 60 x 120 cm
Hmotnosť:8,8 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| NOSNOSŤ | 18 kg |
| ROZMER LÔŽKA | 60 x 120 cm |
| Hmotnosť | 8800.000g |