Botníková lavica DTD Dekorhome Dub sonoma / biela
95.60 €
Do obchodu
Majte obuv prehľadne usporiadanú a vždy po ruke v tejto lavici! Možno ju použiť aj ako TV skrinku. Tento botník obsahuje 10 políc a ponúka dostatok priestoru... Celý popis
Popis
Majte obuv prehľadne usporiadanú a vždy po ruke v tejto lavici! Možno ju použiť aj ako TV skrinku.
Tento botník obsahuje 10 políc a ponúka dostatok priestoru pre vašu obuv. Robustná horná doska je ideálna na uloženie vašich nevyhnutností alebo vystavenie rôznych dekoratívnych predmetov. Navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou.
Farba:bielabiela lesksivásivá leskčiernačierna leskdub sonomadub sonoma / bielabetón
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 103 cmhĺbka: 30 cmvýška: 54,5 cm
Hmotnosť:20,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| VÝŠKA | 54,5 cm |
| TYP BOTNÍKA | Sedací |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| HMOTNOSŤ | 20,4 kg |
| POČET POLÍC | 10 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma / biela |
| Hmotnosť | 20430.000g |