BMS Detská posteľ s prístelkou ERYK 2 FARBA: Biela, ROZMER: 80 x 190 cm, DOPLNKOVÁ FARBA: Zelená
Eryk je dokonalá detská posteľ v krásnom farebnom prevedení, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v... Celý popis
Popis
Eryk je dokonalá detská posteľ v krásnom farebnom prevedení, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Stabilná konštrukcia postele zaručuje bezpečnosť pre vaše dieťa.
Posteľ Eryk je vyrobená z vysoko kvalitnej borovice, farebné prvky sú z MDF. Všetky hrany postele sú zaoblené pre bezpečné každodenné používanie. Jednotlivé prvky postele sú lakované vodeodolným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť. Výhodou je obojstrannosť postele, ktorá umožňuje situovať posteľ vpravo alebo vľavo, presne podľa vašich potrieb. Nosnosť lôžka je 70 kg.
V cene detskej postele Eryk 2 s prístelkou je:
- 2x penový matrac s poťahom (poťah sa dá vyprať)
- 2x rošt - bukové flex lamely
- zábrana k posteli (odnímateľná)
- prístelka s menším úložným priestorom
Rozmery:
- Posteľ - rozmer 1: (DxŠxV) 196 x 87 x 77 cm plocha na spanie 80 x 190 cm
- Posteľ - rozmer 2: (DxŠxV) 206 x 97 x 77 cm plocha na spanie 90 x 200 cm
- Vrchný matrac - rozmer 1: 190 x 80 x 7 cm
- Spodný matrac - rozmer 1: 180 x 80 x 7 cm
- Vrchný matrac - rozmer 2: 200 x 90 x 7 cm
- Spodný matrac - rozmer 2: 190 x 80 x 7 cm
Farebné prevedenie:
- konštrukcia: biela, borovica, grafit
-zásuvka - biela, modrá, ružová, grafit, zelená
Nábytok je dodávaný v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ROZMER | 80 x 190 cm |
| DOPLNKOVÁ FARBA | Zelená |
| Výška | 77 cm |
| Šírka | 196 cm, 206 cm |
| Hĺbka | 87 cm, 97 cm |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Materiál | rám - borovicový masív, farebné prvky - MDF, matrac - Polyuretánová pena T-25 |
| PLOCHA NA SPANIE | 80x180 cm |
| PLOCHA NA SPANIE | 90x200 cm |
| PLOCHA NA SPANIE | 80x190 cm |
| PRÍSLUŠENSTVO | S bočnou zábranou |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Dvojlôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 2 deti |
| PRÍSLUŠENSTVO | S matracom a roštom v cene |
| Farba | Farebná |