BMS Detská posteľ s prístelkou DAWID FARBA: Grafit, ROZMER: 80 x 190 cm, DOPLNKOVÁ FARBA: Modrá
Dawid je dokonalá detská posteľ s prístelkou v krásnom farebnom prevedení, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak,... Celý popis
Popis
Dawid je dokonalá detská posteľ s prístelkou v krásnom farebnom prevedení, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Stabilná konštrukcia postele zaručuje bezpečnosť pre vaše dieťa.
Posteľ Dawid je vyrobená z vysoko kvalitnej borovice a MDF dosiek, kde všetky hrany postele sú zaoblené pre bezpečné každodenné používanie. Jednotlivé prvky postele sú lakované vodeodolným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť.
V cene detskej postele Dawid je:
- - 2x penový matrac s poťahom (poťah sa dá vyprať)
- - 2x rošt - bukové flex lamely
- - prístelka
Farebné prevedenie:
- - rám: biela, grafit
- - čelá a vankúše: biela, grafit, zelená, ružová, modrá
Rozmery matraca:
- - rozmer 1 - vrchné lôžko: 190 x 80 x 7 cm - prístelka 180 x 80 x 7 cm
- - rozmer 2 - vrchné lôžko: 200 x 90 x 7 cm - prístelka 190 x 80 x 7 cm
Nábytok je dodávaný v demonte.
Parametre
| FARBA | Grafit |
|---|---|
| ROZMER | 80 x 190 cm |
| DOPLNKOVÁ FARBA | Modrá |
| Výška | 60 cm |
| Šírka | 194 cm, 204 cm |
| Hĺbka | 87 cm, 97 cm |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Materiál | rám - borovicový masív, čelá - MDF doska, matrac - Polyuretánová pena T-25 |
| PLOCHA NA SPANIE | 80x180 cm |
| PLOCHA NA SPANIE | 90x200 cm |
| PLOCHA NA SPANIE | 80x190 cm |
| TYP POSTELE | Dvojlôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 2 deti |
| PRÍSLUŠENSTVO | S matracom a roštom v cene |
| Farba | Farebná |