BMS Detská posteľ KUBUŠ 2 s prístelkou | borovica Farba: Borovica / zelená, Rozmer.: 200 x 90 cm
Detská posteľ KUBUŠ s prístelkou je dokonalá posteľ, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila... Celý popis
Popis
Detská posteľ KUBUŠ s prístelkou
je dokonalá posteľ, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Stabilná konštrukcia postele zaručuje bezpečnosť pre Vaše dieťa. Posteľ KUBUŠ je vyrobená z vysoko kvalitnej borovice a MDF dosiek . Jednotlivé prvky postele sú trojnásobne lakované vodným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť.
Výhodou je obojstrannosť postele, ktorá umožňuje situovať posteľ vpravo alebo vľavo, presne podľa Vašich potrieb. Rošt pod matrac je viacvrstvový. Lamely sú vyrobené z bukového dreva. Dodatočná predná zábrana, chráni pred vypadnutím aj tých najmenších. Zábranu je však možné v prípade potreby odmontovať. Nosnosť postele je 70 kg.
Cena postele s prístelkou Kubuš zahŕňa:
- 2x penový matrac s poťahom
- 2x rošt - flex lamely
- zábrana k posteli (odnímateľná)
- DxŠxV: 196 x 87 x 77 cm
- plocha na spanie: 80 x 190 cm
- DxŠxV: 206 x 97 x 70 cm
- plocha na spanie: 90 x 200 cm
Zásuvka s úchytkami:
- borovica / biela zásuvka
- borovica / sivá zásuvka
- borovica / zelená zásuvka
- borovica / modrá zásuvka
- borovica / ružová zásuvka
Zásuvka s pásikom:
- borovica / biely pásik
- borovica / sivý pásik
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Borovica / zelená |
|---|---|
| Rozmer. | 200 x 90 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Borovica |
| Farba | Ružová |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S prístelkou |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Typ postele | Jednolôžková posteľ s prístelkou |