BMS Detská posteľ BARTEK Farba: Sivá
Posteľ BARTEK je výnimočnou detskou posteľou ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Posteľ je navrhnutá tak, aby skĺbila v sebe nielen funkčnosť, ale... Celý popis
Popis
Posteľ BARTEK je výnimočnou detskou posteľou
ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Posteľ je navrhnutá tak, aby skĺbila v sebe nielen funkčnosť, ale aj nadčasovosť a moderný dizajn. Posteľ je vyrobená z vysoko kvalitného dreva a všetky hrany postele sú zaoblené pre väčšiu bezpečnosť. Charakteristickým znakom je možnosť výberu z troch nádherných farebných prevedení.
Posteľ ponúka taktiež praktický úložný priestor v podobe šuflíka, kde si môžete vybrať podľa potreby, či ho budete používať ako prístelku, alebo ako úložný priestor. Nábytok je dodávaný v demonte. Matrac je v cene postele!
Cena postele BARTEK (200x90) zahŕňa:
- 1 x prešívaný matrac (ŠxVxD) 200 x 7 x 90 cm
- 1 x rošt
- úložný priestor
Materiál:
- rám - drevo
- stojany - MDF
Farebné prevedenie:
- biela
- sivá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| farba | biela, sivá, hnedá |
| Šírka | 97 cm |
| Výška | 68 cm |
| Dĺžka | 206 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Matrac | Áno |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Typ postele | Jednolôžková |