BMS Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 | borovica Farba: Borovica / sivá, Rozmer.: 190 x 80 cm
Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 | borovica Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj... Celý popis
Popis
Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 | borovica
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia detskej postele nebola nikdy jednoduchšia a to aj vďaka dvom neutrálnym farbám. Vaša ratolesť tak bude mať konečne svoju vysnívanú posteľ. Veľkou výhodou je možnosť rozloženia na dve samostatné postele, takže Vám vznikne priestor na vyspanie až troch detičiek. Detská poschodová posteľ s prístelkou je dodávaná spolu s roštami a klasickými penovými matracami s výškou cca 5 cm. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky.
- DxŠxV: 206 x 97 x 154 cm
- plocha na spanie: 200 x 90 cm
- DxŠxV: 196 x 87 x 154 cm
- plocha na spanie : 190 x 80 cm
- nosnosť: 70 kg / jedno lôžko
Farebné prevedenie:
- borovica / s bielym pásikom na zásuvke 190x80
- borovica / s bielou zásuvkou 200x90
- borovica / so sivým pásikom na zásuvke 190x80
- borovica / so sivou zásuvkou 200x90
- borovica / s ružovou zásuvkou
- borovica / s modrou zásuvkou
- borovica / so zelenou zásuvkou
Súčasťou postele KUBUŠ je:
- rošty
- penové matrace s výškou cca 5 cm
- úložný priestor / prístelka v rôznych farbách
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Borovica / sivá |
|---|---|
| Rozmer. | 190 x 80 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Borovica |
| Farba | Ružová |
| Vlastnosti | S prístelkou |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Dvojlôžková |
| Typ postele | Dvojlôžková s prístelkou |