BMS Detská poschodová posteľ s prístelkou ERYK 3 | borovica Farba: Borovica / modrá, Rozmer.: 160 x 80 cm
Detská poschodová posteľ s prístelkou ERYK 3 je vyrobená tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie potreby každého dieťaťa. Detská poschodová posteľ s... Celý popis
Popis
Detská poschodová posteľ s prístelkou ERYK 3 je vyrobená tak, aby spĺňala aj tie najnáročnejšie potreby každého dieťaťa. Detská poschodová posteľ s prístelkou ERYK 3 je vyrobená z masívu borovice, všetky hrany postele sú zaoblené pre bezpečné každodenné používanie. Detská posteľ je trojnásobne lakovaná vodným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť. Výhodou je obojstrannosť postele, ktorá umožňuje situovať posteľ vpravo alebo vľavo, presne podľa Vašich potrieb. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky.
- rozmer 190 x 80 cm (DxŠxV): 196 x 87 x 154 cm
- nosnosť: 70 kg / lôžko
- matrac: 190 cm x 80 cm x 7 cm
- prístelka:180 x 80 x 7 cm
- rozmer 200 x 90 cm (DxŠxV): 206 x 97 x 154 cm
- nosnosť: 70 kg / lôžko
- matrac: 200 cm x 90 cm x 7 cm
- prístelka: 190 x 80 x 7 cm
- rozmer 160 x 80 cm (DxŠxV): 166 x 87 x 154 cm
- nosnosť: 60 kg / lôžko
- matrac: 160 cm x 80 cm x 7 cm
- prístelka: 150 x 80 x 7 cm
Farebné prevedenia:
- borovica / zásuvka biela
- borovica / zásuvka sivá
- borovica / zásuvka ružová
- borovica / zásuvka modrá
- borovica / zásuvka zelená
Súčasťou postele ERYK 3 je:
- penové matrace s výškou 5-7 cm z polyuretánovej peny T-25
- rošty
- úložný priestor / prístelka
- zábrany
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Borovica / modrá |
|---|---|
| Rozmer. | 160 x 80 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Hnedá |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Farba | Béžová |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Dekor | Borovica |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S prístelkou |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Dvojlôžková |
| Typ postele | Dvojlôžková s prístelkou |