BMS Detská poschodová posteľ KUBUŠ | sivá Farba: Sivá / sivá, Rozmer.: 200 x 90 cm
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ | SIVÁ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia detskej... Celý popis
Popis
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ | SIVÁ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia detskej postele nebola nikdy jednoduchšia a to aj vďaka dvom neutrálnym farbám. Vaša ratolesť tak bude mať konečne svoju vysnívanú posteľ. Detská poschodová posteľ s úložným priestorom je dodávaná spolu s roštami. Spolu s posteľou je taktiež dodavaný klasický penový matrac s výškou cca 5 cm.
Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky.
Materiál: drevo /MDF
Dostupné farebné prevedenia 90x200 cm:
- sivá / s bielym pásikom
- sivá / so sivým pásikom
Dostupné farebné prevedenia 80x190 cm:
- sivá / biela
- sivá / sivá
- sivá / modrá
- sivá / ružová
- sivá / zelená
Rozmery:
(DxŠxV) 206 x 97 x 154 cm Plocha na spanie: 200 x 90 cm
(DxŠxV) 196 x 87 x 154 cm Plocha na spanie : 190 x 80 cm
Maximálna nosnosť detskej postele: 70 kg / jedno lôžko
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá / sivá |
|---|---|
| Rozmer. | 200 x 90 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Sivá |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Matrac | Áno |
| Rošt v cene | Áno |
| Úložný priestor | Áno |