BMS Detská poschodová posteľ KUBUŠ | biela Farba: biela / modrá, Rozmer.: 190 x 80 cm
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ | BIELA je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia nebola nikdy... Celý popis
Popis
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ | BIELA je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia nebola nikdy jednoduchšia a to aj vďaka dvom neutrálnym farbám. Vaša ratolesť tak bude mať konečne svoju vysnívanú posteľ. Detská poschodová posteľ s úložným priestorom je dodávaná spolu s roštami.
Spolu s posteľou je taktiež dodávaný klasický penový matrac s výškou cca 5 cm. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky.
Materiál: drevo / MDF
Dostupné farebné prevedenia:
- biela / s bielou zásuvkou
- biela / so sivou zásuvkou
- biela / s ružovou zásuvkou
- biela / s modrou zásuvkou
- biela / so zelenou zásuvkou
Rozmery: (DxŠxV)
- 206 x 97 x 154 cm
- Plocha na spanie: 200 x 90 cm
- 196 x 87 x 154 cm
- Plocha na spanie : 190 x 80 cm
Maximálna nosnosť detskej postele: 70 kg / jedno lôžko
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | biela / modrá |
|---|---|
| Rozmer. | 190 x 80 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Rošt v cene | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Matrac v cene | Áno |