BMS Detská poschodová posteľ KUBUŠ 3 s prístelkou | biela Farba: biela / modrá, Rozmer.: 200 x 90 cm
646.00 €
Do obchodu
Komfortná detská poschodová posteľ KUBUŠ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia nebola nikdy... Celý popis
Popis
Komfortná detská poschodová posteľ
KUBUŠ je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčenské aj chlapčenské izby. Voľba farebného prevedenia nebola nikdy jednoduchšia a to aj vďaka dvom neutrálnym farbám. Veľkou výhodou je možnosť rozloženia na dve samostatné postele, takže Vám vznikne priestor na vyspanie až troch detičiek. Spolu s posteľou sú taktiež dodávané klasické penové matrace s výškou cca 5-6 cm. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky.
Materiál: borovicový masív, MDF doska
Rozmery:
- DxŠxV: 206 x 97 x 154 cm
- plocha na spanie: 200 x 90 cm
- DxŠxV: 196 x 87 x 154 cm
- plocha na spanie: 190 x 80 cm
- nosnosť detskej postele: 70 kg / jedno lôžko
Dostupné farebné prevedenia:
- biela / s bielou zásuvkou
- biela / so sivou zásuvkou
- biela / s ružovou zásuvkou
- biela / s modrou zásuvkou
- biela / so zelenou zásuvkou
Súčasťou postele KUBUŠ je:
- rošty
- penové matrace s výškou 5-6 cm z polyuretá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | biela / modrá |
|---|---|
| Rozmer. | 200 x 90 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Dekor | Borovica |
| Farba | Ružová |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S prístelkou |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Dvojlôžková |
| Typ postele | Dvojlôžková s prístelkou |