BMS Detská poschodová posteľ ERYK | borovica Farba: Borovica / biela, Rozmer.: 200 x 90 cm
Detská poschodová posteľ ERYK | borovica Farebná detská poschodová posteľ s úložným priestorom ERYK je vyrobená tak, aby splnila aj tie najnáročnejšie potreby... Celý popis
Popis
Detská poschodová posteľ ERYK | borovica
Farebná detská poschodová posteľ s úložným priestorom ERYK je vyrobená tak, aby splnila aj tie najnáročnejšie potreby každého dieťaťa. Detská poschodová posteľ v sebe spája funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Stabilná konštrukcia poschodovej postele zaručuje bezpečnosť pre dieťa. Jednotlivé prvky postele sú trojnásobne lakované vodným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť. Rošt pod matrac je viacvrstvový. Posteľ má úložný priestor, ktorý môžete využiť nielen na posteľnú bielizeň ale i pre hračky Vášho dieťaťa.
- posteľ 80 x 190 cm (DxŠxV): 196 x 87 x 154 cm
- nosnosť: 70 kg na každé lôžko
- rozmery matraca: 190 cm x 80 cm x 7 cm
- posteľ 90 x 200 cm (DxŠxV): 206 x 97 x 154 cm
- nosnosť: 70 kg na každé lôžko
- rozmery matraca: 200 cm x 90 cm x 7 cm
- Posteľ 80 x 160 cm (DxŠxV): 166 x 87 x 154 cm
- nosnosť: 60 kg na každé lôžko
- rozmery matraca: 160 cm x 80 cm x 7 cm
Farebné prevedenia:
- borovica / zásuvka biela
- borovica / zásuvka sivá
- borovica / zásuvka modrá
- borovica / zásuvka zelená
- borovica / zásuvka ružová
Súčasťou postele ERYK je:
- 2x penový matrac s poťahom (možnosť vyprať v práčke)
- 2x rošt
- zábrana k posteli (odnímateľná)
- úložný priestor v rôznych farbách
- rebrík
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Borovica / biela |
|---|---|
| Rozmer. | 200 x 90 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Farba | Béžová |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Dekor | Borovica |
| Farba | Ružová |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Dvojlôžková |