BMS Detská poschodová posteľ ERYK 3 s prístelkou | sivá Farba: Sivá / zelená, Rozmer.: 200 x 90 cm
Detská poschodová posteľ ERYK 3 ERYK je dokonalá , ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa. Stabilná konštrukcia postele zaručuje bezpečnosť... Celý popis
Popis
Detská poschodová posteľ ERYK 3
ERYK je dokonalá , ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa. Stabilná konštrukcia postele zaručuje bezpečnosť pre Vaše dieťa. Posteľ ERYK je vyrobená z vysoko kvalitnej borovice, všetky hrany postele sú zaoblené pre bezpečné každodenné používanie. Jednotlivé prvky postele sú trojnásobne lakované vodným lakom, čo poskytuje väčšiu odolnosť. Výhodou je obojstrannosť postele, ktorá umožňuje situovať posteľ vpravo alebo vľavo, presne podľa Vašich potrieb.
- posteľ (DxŠxV): 206 x 97 x 154 cm
- nosnosť: 70 kg na každé lôžko
- matrac 2: 200 cm x 90 cm x 7 cm (prístelka 190 x 80 x 7 cm)
Farebné prevedenie:
- sivá / biela
- sivá / sivá
- sivá / ružová
- sivá / modrá
- sivá / zelená
Cena postele ERYK zahŕňa:
- 3x penový matrac s poťahom (možnosť vyprať v práčke) z polyuretánovej peny T-25
- 3x rošt z bukových lamiel
- zábrana k posteli (odnímateľná)
- úložný priestor pod prístelkou
- rebrík (možnosť montáže na ľavú/pravú stranu)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá / zelená |
|---|---|
| Rozmer. | 200 x 90 cm |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Sivá |
| Plocha na spanie | 80 x 190 cm |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Dekor | Borovica |
| Vlastnosti | S úložným priestorom |
| Vlastnosti | S prístelkou |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Typ postele | Dvojlôžková |
| Typ postele | Dvojlôžková s prístelkou |