Artplast Detská posteľ ZAJAC Prevedenie: zajačik 160 x 80 cm
441.00 €
Do obchodu
Originálna detská posteľ v tvare zajka, ktorú si Vaše dieťa určite zamiluje. Detská posteľ je vyrobená z kvalitnej MDF dosky. Okraje detskej postele sú bez... Celý popis
Popis
Originálna detská posteľ v tvare zajka, ktorú si Vaše dieťa určite zamiluje. Detská posteľ je vyrobená z kvalitnej MDF dosky. Okraje detskej postele sú bez ostrých hrán, so zabezpečením ABS systému. Detská posteľ je dodávana s matracom s hrúbkou 10 cm a roštom. Detská posteľ sa vyrába v dvoch rozmeroch je len na Vás, ktorý si vyberiete. Detská posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila praktickosť ale zároveň krásny a moderný dizajn.
Materiál: MDF
Rozmer:
- zajac DxŠxV: 205 x 120 x 160 cm
- plocha na spanie: 200 x 90 cm
- zajac small DxŠxV: 165 x 100 x 135 cm
- plocha na spanie: 160 x 80 cm
Farebné prevedenie: sivá
Súčasťou postele ZAJAC je:
- 10 cm matrac
- rošt
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | zajačik 160 x 80 cm |
|---|---|
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Farba | Sivá |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Jednolôžková |