ArtExt Posteľ Savannah No 90
Detský nábytok Savannah bude veľmi pekným a moderným spoločníkom v detskej izbe každého dieťaťa alebo študenta. Jeho univerzálnosť ponúka využitie na viacero... Celý popis
Popis
Detský nábytok Savannah bude veľmi pekným a moderným spoločníkom v detskej izbe každého dieťaťa alebo študenta. Jeho univerzálnosť ponúka využitie na viacero rokov. Vyhotovený je v príjemnej farebnej kombinácii bieleho vysokého lesku a san rema. Farbu úchytiek si môžete vybrať, vďaka čomu doladíte nábytok k celkovému vzhľadu detskej či študentskej izby.
Je vyrobený z kvalitných a nezávadných materiálov:
- - možnosť výberu úchytov zo štyroch farieb
- - korpus DTD laminovaná
- - dvere MDF potiahnutá HG fóliou
- - ABS hrany
Posteľ je dodávaná bez matraca a roštu. Úložný priestor je tvorený 1 zásuvkou.
Detský nábytok Savannah ponúka na výber 4 farebné prevedenia úchytov:

Vami zvolené farebné prevedenie úchytov prosíme uviesť pri objednávke formou poznámky.
Rozmery: (ŠxVxH) 100,6 x 76,3 x 204,8 cm
Plocha na spanie: 90 x 200 cm
Parametre
| Dĺžka | 204,8 cm |
|---|---|
| Šírka | 100,6 cm |
| Výška | 76,3 cm |
| Materiál | MDF / vysoký lesk HG |
| Farebné prevedenie | san remo / biely lesk |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| PLOCHA NA SPANIE | 90x200 cm |
| Farba | Biela |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |