ArtBel Detská rastúca postieľka LOTTA | 70 x 140 cm FARBA: Biela
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára... Celý popis
Popis
Lotta je kolekcia nábytku ideálna pre rodičov, ktorí hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára matná biela / sivá farba a prírodný dub. Prírodné drevo zdôrazňuje na nábytku kvalitu a jedinečný štýl. Veľkou výhodou týchto použitých materiálov je ľahké udržiavanie čistoty, čo ocenia najmä rodičia detí s alergiami.
Elegantná matná dáva veľké možnosti pri dizajnovaní detského interiéru. Originálny dizajn a praktické rozmery je ideálna voľba pre izbu, ktorá aj vo vyššom veku dieťaťa pôjde so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne.
Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi a bezpečnostnými normami.
Vyhotovenie nábytku:
- - nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej proti poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote
- - drevená konštrukcia a nohy zo silného dubového dreva
- - lakované drevo je natreté bezfarebným lakom bezpečným pre dieťa
- - bez-úchytový systém s tichým dovieraním
- - dve odnímateľné lišty v jednom z rámov, umožňujú voľný vstup a výstup z postieľky
- - tri vodorovné polohy matraca prispôsobené vývoji dieťaťa (58 / 43 / 28,2 cm od podlahy)
- - priestranná zásuvka na kolieskach
- - rošt a bočnice vyrobené z bukového dreva
- - možnosť používania až do 6 rokov, po odstránení bočníc a častí čiel
- - nosnosť v najnižšej polohe stojana 80 kg.
Postieľka Lotta je dodávaná s roštom, bez matraca. Plocha na spanie je 70 x 140 cm.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmer: (ŠxVxH) 75 x 89 x 161 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat, dub
- sivý mat, dub
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| Dĺžka | 161 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 89 cm |
| Materiál | laminát, dubový masív |
| Farebné prevedenie | biely mat / dub, sivý mat / dub |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| PLOCHA NA SPANIE | 70x140 cm |
| Farba | Biela |
| PRÍSLUŠENSTVO | S bočnou zábranou |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| TYP POSTELE | Postieľka |