ArtBel Detská postieľka RATATA | 60 x 120 cm
Detská postieľka RATATA | 60 x 120 cm V tomto prípade naozaj platí, že v jednoduchosti je krása. Detská postieľka z kolekcie RATATA vytvorí v detskej... Celý popis
Popis
Detská postieľka RATATA | 60 x 120 cm
V tomto prípade naozaj platí, že v jednoduchosti je krása. Detská postieľka z kolekcie RATATA vytvorí v detskej izbe prostredie plné harmónie, prírody a pozitívnej energie. Praktická postieľka RATATA má 4 vyberateľné tyče, rošt má 3 úrovne nastavenia. Postieľku je možné prerobiť na posteľ, proti pádu je možné namontovať zábrany. Spĺňa európske bezpečnostné normy. Biela postieľka skvelo zapadne do interiéru v boho štýle, drevo v kombinácii s ratanovým pletením dodá detskej izbe pocit vzdušnosti. K postieľke je možné doobjednať zásuvku, rovnako aj matrac, ktorý nie je v cene.
- laminát
- lakovaná MDF
- ratan
- bukové drevo
Postieľka je vyrobená z kvalitého laminátu, ktorý je odolný voči poškodeniu a vlhkosti. Postieľka spĺňa európske normy a bezpečnostné normy. Laky použité vo výrobnom procese sú bezpečné pre deti, certifikované podľa normy EN71/3.
- šírka: 123,6 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 64,2 cm
- plocha na spanie: 60 x 120 cm
- výška po prerobení na posteľ: 60 cm
- výška nôh: 17 cm
- výška bezpečnostného zábradlia: 15 cm
- farebné prevedenie: biela / béžová
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Matrac | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Rošt v cene | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Buk |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Vlastnosti | S roštom |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Plocha na spanie | 60 x 120 cm |
| Miestnosť | Detská izba |