ArtBel Detská posteľ s prístelkou TEE PEE
Výnimočná detská posteľ v tvare domčeky, je vyrobená z kvalitných materiálov a v modernom prevedení. Vďaka svojmu výnimočnému vzhľadu a nadčasovému... Celý popis
Popis
Výnimočná detská posteľ v tvare domčeky, je vyrobená z kvalitných materiálov a v modernom prevedení. Vďaka svojmu výnimočnému vzhľadu a nadčasovému prevedeniu, je posteľ vhodná do dievčenskej a chlapčenskej izby.
Súčasťou izby je zásuvka so spevneným dnom, ktorá môže slúžiť odkladací priestor, alebo prístelka, stačí vložiť matrac (max výška 8 cm).
Posteľ nemá v cene matrac, ale môžete si ho doobjednať.
V cene postele je rošt a zábrana, ktorá sa dá odmontovať.
Max nosnosť postele je 120 kg, zásuvky 100 kg.
Materiál: drevená konštrukcia - borovicové drevo, lamino
Farebné prevedenie: biela, sivá, borovica
Rozmer: (ŠxVxH) 206 x 156 x 96 cm
Plocha na spanie: 90 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Farba | biela, sivá, borovica |
| Materiál | borovícové drevo, lamino |
| Plocha na spanie | 90 x 200 cm |
| Šírka | 206 cm |
| Výška | 156 cm |
| Hĺbka | 96 cm |
| Farba | Biela |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Jednolôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Farba | Sivá |
| PLOCHA NA SPANIE | 90 x 200 cm |