ArtBel Detská posteľ s prístelkou LOTTA domček | 90 x 200 cm FARBA: Sivá
Lotta je kolekcia nábytku vhodná pre rodičov, ktorý hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára matná... Celý popis
Popis
Lotta je kolekcia nábytku vhodná pre rodičov, ktorý hľadajú moderný nábytok s originálnym dizajnom a praktickým riešením. Minimalistický vzhľad vytvára matná biely / sivá farba a prírodný dub. Prírodné drevo zdôrazňuje na nábytku kvalitu a jedinečný štýl. Veľkou výhodou týchto použitých materiálov je ľahké udržiavanie čistoty, čo ocenia najmä rodičia detí s alergiami.
Elegantná matná dáva veľké možnosti pri dizajnovaní detského interiéru. Originálny dizajn a praktické rozmery je ideálna voľba pre izbu, ktorá aj vo vyššom veku dieťaťa pôjde so súčasnými trendmi v interiérovom dizajne.
Nábytok je vyrobený v súlade s európskymi a bezpečnostnými normami.
Vyhotovenie nábytku:
- nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote
- drevená konštrukcia a nohy zo silného dubového dreva
- lakované drevo je natreté bezfarebným lakom bezpečným pre dieťa
- bez-úchytkový systém s tichým dovieraním
Posteľ je dodávaná spolu s roštom, ale matrac nie je v cene postele. Môžete si ho obzrieť aj v našej širokej ponuke.
Do zásuvky pod posteľou je vhodný tiež matrac o rozmere 90 x 200 cm, s maximálnou výškou 8 cm.
Maximálna nosnosť postele je 120 kg, zásuvky je 100 kg.
Rozmer: (ŠxVxH) 93,2 x 169 x 209,2 cm
Plocha na spanie: 90 x 200 cm
Farebné prevedenie:
- biely mat / dub
- sivý mat / dub
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | biely mat / dub, sivý mat / dub |
| Materiál | laminát, dubový masív |
| Šírka | 93,2 cm |
| Výška | 169 cm |
| Hĺbka | 209,2 cm |
| Farba | Biela |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Farba | Sivá |
| PLOCHA NA SPANIE | 90 x 200 cm |