ArtBel Detská posteľ INES | 90 x 200 cm FARBA: Sivá
Kolekcia štýlového sektorového nábytok INES, spĺňa očakávanie aj tých najnáročnejších, pre ktorých je funkčnosť detského nábytku rovnako dôležitá, ako dizajn.... Celý popis
Popis
Kolekcia štýlového sektorového nábytok INES, spĺňa očakávanie aj tých najnáročnejších, pre ktorých je funkčnosť detského nábytku rovnako dôležitá, ako dizajn.
Nábytok je vyhotovený v dvoch klasických farbách: elegantná biela a univerzálna sivá. Dekoratívne prvky ako porcelánové kľučky, štýlové frézovanie, boli navrhnuté tak, aby sa perfektne hodili do miestnosti pre malú dámu, alebo gentlemana.
Kolekcia INES sa skladá z niekoľkých produktov, takže si môžete dovoliť veľa voľnosti v interiérovom navrhovaní detskej izby.
Na jedinečnosti a kvalite nábytku pridáva aj kvalitné kovaniu BLUM, ktoré zabezpečí tiché dovieranie jednotlivých dvierok a zásuviek. Samozrejmosťou sú použité zdravotne nezávadné farby.
Materiál v dodávaný v demonte.
Vyhotovenie materiálu nábytku:
- vysoko kvalitné MDF a drevotriesky
- kovanie BLUM ocení každá mamička, keď bude dieťa spať
- povrch nábytku je bezpečný pre dieťa
Zásuvka je univerzálna, možnosť inštalácie po oboch stranách postele, v závislosti od polohy postele.
V cene postele je rošt. Matrac nie je dodávaný spolu s postelou, je potrebné ho doobjednať.
Materiál: MDF
Rozmer: (ŠxVxD) 95,2 x 95,5 x 208 cm
Plocha na spanie: 90 x 200 cm
Farebné prevedenia:
- biela
- sivá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | biela, sivá |
| Materiál | MDF |
| Šírka | 95,2 cm |
| Výška | 95,5 cm |
| Dĺžka | 208 cm |
| Farba | Biela |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Jednolôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Farba | Sivá |
| PLOCHA NA SPANIE | 90 x 200 cm |