ArtAdrk Detská auto posteľ TAXI Prevedenie: 70 x 140 cm
169.00 €
Do obchodu
Detská auto posteľ TAXI Krásna detská auto posteľ TAXI je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare športového taxi autíčka v žltom farebnom prevedení.... Celý popis
Popis
Detská auto posteľ TAXI
Krásna detská auto posteľ TAXI je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare športového taxi autíčka v žltom farebnom prevedení. Detská posteľ je vrátane matraca a roštu systému FLEX. Detská auto posteľ TAXI sa stane dominantným bodom každej detskej izby a Vaše dieťa sa bude cítiť ako v rozprávke. Posteľ je dodávaná v dvoch krabiciach.
Materiál: laminovaná doska, PVC, ABS hrany
Rozmery:
- DxŠxV: 153 x 74 x 48 cm
- plocha na spanie: 70 x 140 cm
- DxŠxV: 171 x 84 x 52 cm
- plocha na spanie: 80 x 160 cm
- nosnosť: 110 kg
Farebné prevedenie: žlté
Súčasťou postele je:
- rošt
- matrac
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | 70 x 140 cm |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Plocha na spanie | 70 x 140 cm |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Typ postele | Autoposteľ |