ArtAdrk Detská auto posteľ SPIDER Prevedenie: 70 x 140 cm
172.00 €
Do obchodu
Krásna detská auto posteľ SPIDER je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare športového autíčka v červenom farebnom prevedení. Detská posteľ je vrátane... Celý popis
Popis
Krásna detská auto posteľ SPIDER
je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare športového autíčka v červenom farebnom prevedení. Detská posteľ je vrátane matraca a roštu systému FLEX. Detská posteľ SPIDER je možné objednať v dvoch veľkostiach - 140 x 70 cm a 160 x 80 cm. Detská auto posteľ SPIDER sa stane dominantným bodom každej detskej izby a Vaše dieťa sa bude cítiť ako v rozprávke. Posteľ je dodávaná v dvoch krabiciach.
Materiál: laminovaná doska, PVC, ABS hrany
Rozmery:
- DxŠxV: 153 x 74 x 48 cm
- plocha na spanie: 70 x 140 cm
- DxŠxV: 171 x 84 x 52 cm
- plocha na spanie: 80 x 160 cm
- nosnosť: 110 kg
Farebné prevedenie: červená
Súčasťou postele SPIDER je:
- matrac
- rošt
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | 70 x 140 cm |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Plocha na spanie | 70 x 140 cm |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Typ postele | Autoposteľ |