ArtAdrk Detská auto posteľ ROCKET Prevedenie: 80 x 160 cm
202.00 €
Do obchodu
Krásna detská auto posteľ ROCKET je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare vojenského autíčka v tmavo zelenom farebnom prevedení. Detská posteľ je... Celý popis
Popis
Krásna detská auto posteľ ROCKET
je vyrobená z laminovanej dosky, ABS/PVC v tvare vojenského autíčka v tmavo zelenom farebnom prevedení. Detská posteľ je vrátane matraca a roštu systému FLEX. Detská auto posteľ ROCKET sa stane dominantným bodom každej detskej izby a Vaše dieťa sa bude cítiť ako v rozprávke. Posteľ je dodávaná v dvoch krabiciach.
Materiál: laminovaná doska, PVC, ABS hrany
Rozmery: (DxŠxV)
- DxŠxV: 153 x 74 x 48 cm
- plocha na spanie: 70 x 140 cm
- DxŠxV: 171 x 84 x 52 cm
- plocha na spanie: 80 x 160 cm
- nosnosť: 110 kg
Farebné prevedenie: tmavo-zelené
Súčasťou postele ROCKET je:
- matrac
- rošt
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Prevedenie | 80 x 160 cm |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Plocha na spanie | 70 x 140 cm |
| Plocha na spanie | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | S roštom |
| Vlastnosti | S matracom |
| Vlastnosti | So zábranou |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Typ postele | Autoposteľ |